LUKS Stare Bojanowo - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LUKS Stare Bojanwo - Promień Krzywiń 1:0
  • D±b Boguszyn - LZS Głuchowo 3:2
  • Rywal - Ewmar Kurza Góra - Rywal - Klon Mochy 2:2
  • Sporting Przemęt - Kormoran ¦więciechowa 0:1
  • Sokół Włoszakowice - Helios Czempiń 1:0
  • Grom Czacz - Helios Bucz 4:2
  • Znicz Obra - Gwiazda Siedlec 4:1
  •        

Zegar

Kalendarium

12

12-2018

¶roda

13

12-2018

czwartek

14

12-2018

pi±tek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Ostatnie spotkanie

LUKS Stare Bojanwo 1:0 Promień Krzywiń
2012-06-10, 14:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
LUKS Stare Bojanwo 1:0 Promień Krzywiń
D±b Boguszyn 3:2 LZS Głuchowo
Rywal - Ewmar Kurza Góra 2:2 Rywal - Klon Mochy
Sporting Przemęt 0:1 Kormoran ¦więciechowa
Sokół Włoszakowice 1:0 Helios Czempiń
Grom Czacz 4:2 Helios Bucz
Znicz Obra 4:1 Gwiazda Siedlec

Wyniki 2011/012

Kolejka 1.

 

20.08.11 LZS Głuchowo - LUKS Stare Bojanowo 2 - 1
  
21.08.11 Znicz Obra - D±b Boguszyn 1 - 0
  
21.08.11 Sokół Włoszakowice - Helios Bucz 5 - 6
  
21.08.11 Sporting Przemęt - Helios Czempiń 3 - 0
  
21.08.11 Rywal-Ewmar Kurza Góra - Kormoran ¦więciechowa 6 - 0
  
21.08.11 Rywal-Klon Mochy - Promień Krzywiń 1 - 3
  


Kolejka 2.

 

27.08.11 D±b Boguszyn - LUKS Stare Bojanowo 1 - 1
  
27.08.11 Rywal-Klon Mochy - LZS Głuchowo 4 - 2
  
27.08.11 Kormoran ¦więciechowa - Promień Krzywiń 2 - 3
  
27.08.11 Gwiazda Siedlec - Sokół Włoszakowice 2 - 0
  
28.08.11 Helios Czempiń - Rywal-Ewmar Kurza Góra 0 - 2
  
28.08.11 Helios Bucz - Sporting Przemęt 0 - 0
  
28.08.11 Znicz Obra - Grom Czacz 2 - 1
  


Kolejka 3.

 

03.09.11 LUKS Stare Bojanowo - Rywal-Klon Mochy 6 - 4
  
04.09.11 D±b Boguszyn - Grom Czacz 4 - 3
  
04.09.11 Sokół Włoszakowice - Znicz Obra 1 - 2
  
04.09.11 Sporting Przemęt - Gwiazda Siedlec 2 - 7
  
04.09.11 Rywal-Ewmar Kurza Góra - Helios Bucz 3 - 2
  
04.09.11 Promień Krzywiń - Helios Czempiń 1 - 1
  
3.09.11 LZS Głuchowo - Kormoran ¦więciechowa 4 - 1
  


Kolejka 4.

 

10.09.11 Kormoran ¦więciechowa - LUKS Stare Bojanowo 3 - 0
  
10.09.11 Gwiazda Siedlec - Rywal-Ewmar Kurza Góra 3 - 0
  
11.09.11 D±b Boguszyn - Rywal-Klon Mochy 1 - 2
  
11.09.11 Helios Czempiń - LZS Głuchowo 2 - 2
  
11.09.11 Helios Bucz - Promień Krzywiń 0 - 1
  
11.09.11 Znicz Obra - Sporting Przemęt 1 - 1
  
11.09.11 Sokół Włoszakowice - Grom Czacz 2 - 3
  


Kolejka 5.

 

17.09.11 Sporting Przemęt - Grom Czacz 1 - 4
  
17.09.11 LZS Głuchowo - Helios Bucz 5 - 2
  
17.09.11 LUKS Stare Bojanowo - Helios Czempiń 1 - 7
  
17.09.11 Rywal-Klon Mochy - Kormoran ¦więciechowa 3 - 2
  
18.09.11 Sokół Włoszakowice - D±b Boguszyn 0 - 0
  
18.09.11 Rywal-Ewmar Kurza Góra - Znicz Obra 3 - 1
  
18.09.11 Promień Krzywiń - Gwiazda Siedlec 1 - 2
  


Kolejka 6.

 

24.09.11 D±b Boguszyn - Kormoran ¦więciechowa 5 - 1
  
24.09.11 Gwiazda Siedlec - LZS Głuchowo 5 - 2
  
25.09.11 Helios Czempiń - Rywal-Klon Mochy 3 - 1
  
25.09.11 Helios Bucz - LUKS Stare Bojanowo 6 - 0
  
25.09.11 Znicz Obra - Promień Krzywiń 0 - 0
  
25.09.11 Rywal-Ewmar Kurza Góra - Grom Czacz 0 - 2
  
25.09.11 Sokół Włoszakowice - Sporting Przemęt 3 - 1
  


Kolejka 7.

 

01.10.11 Sporting Przemęt - D±b Boguszyn 2 - 1
  
01.10.11 LUKS Stare Bojanowo - Gwiazda Siedlec 0 - 3
  walkower
01.10.11 Kormoran ¦więciechowa - Helios Czempiń 3 - 4
  
02.10.11 Rywal-Ewmar Kurza Góra - Sokół Włoszakowice 2 - 1
  
02.10.11 Promień Krzywiń - Grom Czacz 0 - 1
  
02.10.11 LZS Głuchowo - Znicz Obra 3 - 2
  
02.10.11 Rywal-Klon Mochy - Helios Bucz 1 - 3
  


Kolejka 8.

 

08.10.11 D±b Boguszyn - Helios Czempiń 0 - 2
  
08.10.11 Gwiazda Siedlec - Rywal-Klon Mochy 3 - 0
  
08.10.11 Sporting Przemęt - Rywal-Ewmar Kurza Góra 3 - 2
  
09.10.11 Helios Bucz - Kormoran ¦więciechowa 0 - 1
  
09.10.11 Znicz Obra - LUKS Stare Bojanowo 4 - 2
  
09.10.11 Grom Czacz - LZS Głuchowo 3 - 1
  
09.10.11 Sokół Włoszakowice - Promień Krzywiń 0 - 1
  

 

 

Kolejka 9.

 

15.10.11 LUKS Stare Bojanowo - Grom Czacz 3 - 3
  
16.10.11 Rywal-Ewmar Kurza Góra - D±b Boguszyn 3 - 5
  
16.10.11 Promień Krzywiń - Sporting Przemęt 2 - 1
  
16.10.11 LZS Głuchowo - Sokół Włoszakowice 2 - 2
  
16.10.11 Rywal-Klon Mochy - Znicz Obra 2 - 3
  
16.10.11 Kormoran ¦więciechowa - Gwiazda Siedlec 2 - 4
  
16.10.11 Helios Czempiń - Helios Bucz 2 - 3
  


Kolejka 10.

 

22.10.11 Sporting Przemęt - LZS Głuchowo 1 - 2
  
23.10.11 D±b Boguszyn - Helios Bucz 4 - 2
  
23.10.11 Znicz Obra - Kormoran ¦więciechowa 1 - 0
  
23.10.11 Grom Czacz - Rywal-Klon Mochy 5 - 1
  
23.10.11 Sokół Włoszakowice - LUKS Stare Bojanowo 5 - 3
  
23.10.11 Rywal-Ewmar Kurza Góra - Promień Krzywiń 1 - 4
  
20.11.11 Gwiazda Siedlec - Helios Czempiń 2 - 0
  


Kolejka 11.

 

29.10.11 LUKS Stare Bojanowo - Sporting Przemęt 3 - 2
  
30.10.11 Promień Krzywiń - D±b Boguszyn 1 - 1
  
30.10.11 LZS Głuchowo - Rywal-Ewmar Kurza Góra 2 - 3
  
30.10.11 Rywal-Klon Mochy - Sokół Włoszakowice 1 - 3
  
30.10.11 Kormoran ¦więciechowa - Grom Czacz 2 - 3
  
30.10.11 Helios Czempiń - Znicz Obra 1 - 1
  
30.10.11 Helios Bucz - Gwiazda Siedlec 2 - 3
  


Kolejka 12.

 

06.11.11 D±b Boguszyn - Gwiazda Siedlec 2 - 1
  
06.11.11 Znicz Obra - Helios Bucz 1 - 0
  
06.11.11 Grom Czacz - Helios Czempiń 1 - 0
  
06.11.11 Sokół Włoszakowice - Kormoran ¦więciechowa 0 - 3
  
06.11.11 Sporting Przemęt - Rywal-Klon Mochy 0 - 3
  
06.11.11 Rywal-Ewmar Kurza Góra - LUKS Stare Bojanowo 4 - 4
  
06.11.11 LZS Głuchowo - Promień Krzywiń 2 - 0
  


Kolejka 13.

 

12.11.11 Gwiazda Siedlec - Znicz Obra 0 - 1
  
13.11.11 LZS Głuchowo - D±b Boguszyn 1 - 2
  
13.11.11 Promień Krzywiń - LUKS Stare Bojanowo 1 - 1
  
13.11.11 Rywal-Klon Mochy - Rywal-Ewmar Kurza Góra 0 - 5
  
13.11.11 Kormoran ¦więciechowa - Sporting Przemęt 2 - 4
  
13.11.11 Helios Czempiń - Sokół Włoszakowice 2 - 3
 
13.11.11 Helios Bucz - Grom Czacz 1 - 3


 

Kolejka 14.

 

24.03.12 D±b Boguszyn - Znicz Obra 2 - 1
  
24.03.12 Znicz Obra - Grom Czacz 2 - 3
  
24.03.12 Helios Bucz - Sokół Włoszakowice 2 - 1
  
24.03.12 Helios Czempiń - Sporting Przemęt 2 - 2
  
24.03.12 Kormoran ¦więciechowa - Rywal-Ewmar Kurza Góra 1 - 2
  
24.03.12 Promień Krzywiń - Rywal-Klon Mochy 0 - 2
  
24.03.12 LUKS Stare Bojanowo - LZS Głuchowo 0 - 2
  
 

 

 

Kolejka 15.

 

 

31.03.12 LUKS Stare Bojanowo - D±b Boguszyn 5 - 2
  
31.03.12 LZS Głuchowo - Rywal-Klon Mochy 3 - 1
  
1.04.12 Promień Krzywiń - Kormoran ¦więciechowa 2 - 2
  
1.04.12 Rywal-Ewmar Kurza Góra - Helios Czempiń 0 - 2
  
1.04.12 Sporting Przemęt - Helios Bucz 1 - 0
  
1.04.12 Sokół Włoszakowice - Gwiazda Siedlec 2 - 2
  
1.04.12 Grom Czacz - Znicz Obra 3 - 2
  



Kolejka 16.

 

 

7.04.12 Znicz Obra - Sokół Włoszakowice 3 - 1
  
7.04.12 Gwiazda Siedlec - Sporting Przemęt 2 - 0
  
7.04.12 Helios Bucz - Rywal-Ewmar Kurza Góra 3 - 1
  
7.04.12 Helios Czempiń - Promień Krzywiń 1 - 0
  
7.04.12 Kormoran ¦więciechowa - LZS Głuchowo 1 - 0
  
7.04.12 Rywal-Klon Mochy - LUKS Stare Bojanowo 2 - 2
  
7.04.12 D±b Boguszyn - Grom Czacz 2 - 2
  



Kolejka 17.

 

 

14.04.12 LUKS Stare Bojanowo - Kormoran ¦więciechowa 1 - 1
  
14.04.12 LZS Głuchowo - Helios Czempiń 0 - 0
  
15.04.12 Rywal-Klon Mochy - D±b Boguszyn 2 - 1
  
15.04.12 Promień Krzywiń - Helios Bucz 1 - 2
  
15.04.12 Rywal-Ewmar Kurza Góra - Gwiazda Siedlec 0 - 3
  
15.04.12 Sporting Przemęt - Znicz Obra 1 - 0
  
15.04.12 Grom Czacz - Sokół Włoszakowice 2 - 0
  



Kolejka 18.

 

 

22.04.12 Helios Czempiń - LUKS Stare Bojanowo 1 - 2
  
21.04.12 D±b Boguszyn - Sokół Włoszakowice 4 - 2
  
21.04.12 Gwiazda Siedlec - Promień Krzywiń 0 - 1
  
22.04.12 Grom Czacz - Sporting Przemęt 5 - 1
  
22.04.12 Znicz Obra - Rywal-Ewmar Kurza Góra 0 - 2
  
22.04.12 Helios Bucz - LZS Głuchowo 4 - 1
  
22.04.12 Kormoran ¦więciechowa - Rywal-Klon Mochy 3 - 1
  



Kolejka 19.

 

 

28.04.12 Kormoran ¦więciechowa - D±b Boguszyn 2 - 1
  
28.04.12 LUKS Stare Bojanowo - Helios Bucz 2 - 0
  
28.04.12 LZS Głuchowo - Gwiazda Siedlec 1 - 0
  
29.04.12 Grom Czacz - Rywal-Ewmar Kurza Góra 8 - 0
  
29.04.12 Rywal-Klon Mochy - Helios Czempiń 2 - 1
  
29.04.12 Promień Krzywiń - Znicz Obra 2 - 1
  
29.04.12 Sporting Przemęt - Sokół Włoszakowice 2 - 2
  



Kolejka 20.

 

 

5.06.12 D±b Boguszyn - Sporting Przemęt 2 - 1
  
5.06.12 Sokół Włoszakowice - Rywal-Ewmar Kurza Góra 2 - 5
  
5.06.12 Gwiazda Siedlec - LUKS Stare Bojanowo 4 - 2
  
6.05.12 Grom Czacz - Promień Krzywiń 2 - 0
  
6.05.12 Znicz Obra - LZS Głuchowo 5 - 2
  
6.05.12 Helios Bucz - Rywal-Klon Mochy 3 - 2
  
6.05.12 Helios Czempiń - Kormoran ¦więciechowa 6 - 1
  


 


Kolejka 21.

 

 

12.05.12 Kormoran ¦więciechowa - Helios Bucz 2 - 3
  
12.05.12 LUKS Stare Bojanowo - Znicz Obra 5 - 1
  
    -   - : -
   Pauzuje
12.05.12 LZS Głuchowo - Grom Czacz 1 - 1
  
13.05.12 Helios Czempiń - D±b Boguszyn 5 - 0
  
13.05.12 Rywal-Klon Mochy - Gwiazda Siedlec 1 - 0
  
13.05.12 Promień Krzywiń - Sokół Włoszakowice 3 - 4
  
13.05.12 Rywal-Ewmar Kurza Góra - Sporting Przemęt 4 - 0
  



Kolejka 22.

 

 

1.05.12 Sokół Włoszakowice - LZS Głuchowo 0 - 1
  
16.05.12 D±b Boguszyn - Rywal-Ewmar Kurza Góra 4 - 1
  
16.05.12 Grom Czacz - LUKS Stare Bojanowo 2 - 0
  
16.05.12 Znicz Obra - Rywal-Ewmar Kurza Góra 1 - 4
  
16.05.12 Gwiazda Siedlec - Kormoran ¦więciechowa 8 - 1
  
16.05.12 Helios Bucz - Helios Czempiń 1 - 3
  
16.05.12 Sporting Przemęt - Promień Krzywiń 1 - 2
  


 


Kolejka 23.

 

 

19.05.12 Helios Bucz - D±b Boguszyn 1 - 3
  
19.05.12 Kormoran ¦więciechowa - Znicz Obra 5 - 1
  
19.05.12 LUKS Stare Bojanowo - Sokół Włoszakowice 3 - 0
  
19.05.12 LZS Głuchowo - Sporting Przemęt 2 - 1
  
20.05.12 Helios Czempiń - Gwiazda Siedlec 2 - 2
  
20.05.12 Rywal-Klon Mochy - Grom Czacz 0 - 2
  
 

 

Kolejka 24.

 

 

26.05.12 D±b Boguszyn - Promień Krzywiń 1 - 0
  
26.05.12 Gwiazda Siedlec - Helios Bucz 0 - 1
  
27.05.12 Sokół Włoszakowice - Rywal-Klon Mochy 3 - 3
  
27.05.12 Rywal-Ewmar Kurza Góra - LZS Głuchowo 2 - 3
  
27.05.12 Sporting Przemęt - LUKS Stare Bojanowo 0 - 3
  
27.05.12 Grom Czacz - Kormoran ¦więciechowa 3 - 1
  
27.05.12 Znicz Obra - Helios Czempiń 1 - 2
  


 


Kolejka 25.

 

 

03.06.12 Promień Krzywiń - LZS Głuchowo 1 - 2
  
03.06.12 Gwiazda Siedlec - D±b Boguszyn 5 - 3
  
03.06.12 Helios Bucz - Znicz Obra 1 - 0
  
03.06.12 Helios Czempiń - Grom Czacz 3 - 0
  
03.06.12 Kormoran ¦więciechowa - Sokół Włoszakowice 1 - 4
  
03.06.12 Rywal-Klon Mochy - Sporting Przemęt 1 - 1
  
03.06.12 LUKS Stare Bojanowo - Rywal-Ewmar Kurza Góra 1 - 1
  

Logowanie

Reklama

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 28, wczoraj: 138
ogółem: 46 771

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Ankiety

KTO ZOSTANIE KRÓLEM STRZELCÓW W LUKS-ie