Terminarz rozgrywek: Klasa „A” grupa I
RUNDA – Jesień ‘ 2012
Kolejka: 1 w dniach 18-08-2012/19-08-2012
WIELKOPOLANKA Szelejewo - AWDANIEC Pakosław
Stare Bojanowo - GROM Czeluścin
SOKÓŁ Chwałkowo - KORMORAN Święciechowa
RUCH Bojanowo - ROLGOS Sowiny
KS LUDWINOWO - KORONA Piaski
PELIKAN Dębno Polskie - LEW Pogorzela
ORZEŁ Lipno - MAS - ROL Spławie
Kolejka: 2 w dniach 25-08-2012/26-08-2012
AWDANIEC Pakosław - MAS - ROL Spławie
LEW Pogorzela - ORZEŁ Lipno
KORONA Piaski - PELIKAN Dębno Polskie
ROLGOS Sowiny - KS LUDWINOWO
KORMORAN Święciechowa - RUCH Bojanowo
GROM Czeluścin - SOKÓŁ Chwałkowo
WIELKOPOLANKA Szelejewo - Stare Bojanowo
Kolejka: 3 w dniach 01-09-2012/02-09-2012
Stare Bojanowo - AWDANIEC Pakosław
SOKÓŁ Chwałkowo - WIELKOPOLANKA Szelejewo
RUCH Bojanowo - GROM Czeluścin
KS LUDWINOWO - KORMORAN Święciechowa
PELIKAN Dębno Polskie - ROLGOS Sowiny
ORZEŁ Lipno - KORONA Piaski
MAS - ROL Spławie - LEW Pogorzela
Kolejka: 4 w dniach 08-09-2012/09-09-2012
AWDANIEC Pakosław - LEW Pogorzela
KORONA Piaski - MAS - ROL Spławie
ROLGOS Sowiny - ORZEŁ Lipno
KORMORAN Święciechowa - PELIKAN Dębno Polskie
GROM Czeluścin - KS LUDWINOWO
WIELKOPOLANKA Szelejewo - RUCH Bojanowo
Stare Bojanowo - SOKÓŁ Chwałkowo
Kolejka: 5 w dniach 15-09-2012/16-09-2012
SOKÓŁ Chwałkowo - AWDANIEC Pakosław
RUCH Bojanowo - Stare Bojanowo
KS LUDWINOWO - WIELKOPOLANKA Szelejewo
PELIKAN Dębno Polskie - GROM Czeluścin
ORZEŁ Lipno - KORMORAN Święciechowa
MAS - ROL Spławie - ROLGOS Sowiny
LEW Pogorzela - KORONA Piaski
Kolejka: 6 w dniach 22-09-2012/23-09-2012
AWDANIEC Pakosław - KORONA Piaski
ROLGOS Sowiny - LEW Pogorzela
KORMORAN Święciechowa - MAS - ROL Spławie
GROM Czeluścin - ORZEŁ Lipno
WIELKOPOLANKA Szelejewo - PELIKAN Dębno Polskie
Stare Bojanowo - KS LUDWINOWO
SOKÓŁ Chwałkowo - RUCH Bojanowo
Kolejka: 7 w dniach 29-09-2012/30-09-2012
RUCH Bojanowo - AWDANIEC Pakosław
KS LUDWINOWO - SOKÓŁ Chwałkowo
PELIKAN Dębno Polskie - Stare Bojanowo
ORZEŁ Lipno - WIELKOPOLANKA Szelejewo
MAS - ROL Spławie - GROM Czeluścin
LEW Pogorzela - KORMORAN Święciechowa
KORONA Piaski - ROLGOS Sowiny
Kolejka: 8 w dniach 06-10-2012/07-10-2012
AWDANIEC Pakosław - ROLGOS Sowiny
KORMORAN Święciechowa - KORONA Piaski
GROM Czeluścin - LEW Pogorzela
WIELKOPOLANKA Szelejewo - MAS - ROL Spławie
Stare Bojanowo - ORZEŁ Lipno
SOKÓŁ Chwałkowo - PELIKAN Dębno Polskie
RUCH Bojanowo - KS LUDWINOWO
Kolejka: 9 w dniach 13-10-2012/14-10-2012
KS LUDWINOWO - AWDANIEC Pakosław
PELIKAN Dębno Polskie - RUCH Bojanowo
ORZEŁ Lipno - SOKÓŁ Chwałkowo
MAS - ROL Spławie - Stare Bojanowo
LEW Pogorzela - WIELKOPOLANKA Szelejewo
KORONA Piaski - GROM Czeluścin
ROLGOS Sowiny - KORMORAN Święciechowa
Kolejka: 10 w dniach 20-10-2012/21-10-2012
AWDANIEC Pakosław - KORMORAN Święciechowa
GROM Czeluścin - ROLGOS Sowiny
WIELKOPOLANKA Szelejewo - KORONA Piaski
Stare Bojanowo - LEW Pogorzela
SOKÓŁ Chwałkowo - MAS - ROL Spławie
RUCH Bojanowo - ORZEŁ Lipno
KS LUDWINOWO - PELIKAN Dębno Polskie
Kolejka: 11 w dniach 27-10-2012/28-10-2012
PELIKAN Dębno Polskie - AWDANIEC Pakosław
ORZEŁ Lipno - KS LUDWINOWO
MAS - ROL Spławie - RUCH Bojanowo
LEW Pogorzela - SOKÓŁ Chwałkowo
KORONA Piaski - Stare Bojanowo
ROLGOS Sowiny - WIELKOPOLANKA Szelejewo
KORMORAN Święciechowa - GROM Czeluścin
Kolejka: 12 w dniach 03-11-2012/04-11-2012
AWDANIEC Pakosław - GROM Czeluścin
WIELKOPOLANKA Szelejewo - KORMORAN Święciechowa
Stare Bojanowo - ROLGOS Sowiny
SOKÓŁ Chwałkowo - KORONA Piaski
RUCH Bojanowo - LEW Pogorzela
KS LUDWINOWO - MAS - ROL Spławie
PELIKAN Dębno Polskie - ORZEŁ Lipno
Kolejka: 13 w dniach 10-11-2012/11-11-2012
ORZEŁ Lipno - AWDANIEC Pakosław
MAS - ROL Spławie - PELIKAN Dębno Polskie
LEW Pogorzela - KS LUDWINOWO
KORONA Piaski - RUCH Bojanowo
ROLGOS Sowiny - SOKÓŁ Chwałkowo
KORMORAN Święciechowa - Stare Bojanowo
GROM Czeluścin - WIELKOPOLANKA Szelejew